Son güncelleme Haziran 9, 2023 tarafından Ataşehir Kurye

Batı Ataşehir kurye siparişlerinizi tek tek oluşturmaktan sıkıldınız mı? Toplu yüklemelerle, çok kısa sürede düzinelerce hatta yüzlerce sipariş oluşturabilirsiniz. Batı Ataşehir kurye ile rezerve etmek istediğiniz paketlerin bir listesine sahip olduğunuzda, tüm kurye paket bilgilerini tek bir e-tabloya koyabilirsiniz.

Tek seferde düzinelerce veya yüzlerce moto kurye teslimatı oluşturmak için bunu Batı Ataşehir kurye web sitesine yükleyebilirsiniz. Başlamak gözünüzü korkutabilir, ancak bunu anladığınızda toplu yükleme kolaydır. En zor kısım elektronik tabloyu ilk kez doldurmaktır ve Ataşehir kurye destek operatörleri size adım adım yol gösterecektir.

⭐Batı Ataşehir Kurye🛸Kurye Tanımı
🚀Batı Ataşehir Hızlı Kurye💰Batı Ataşehir Ekonomik Kurye
🏍Batı Ataşehir Acil Kurye🌍Batı Ataşehir Şehirlerarası Kurye
Batı Ataşehir İlaç Kurye💎Batı Ataşehir Evrak Kurye
🌚Batı Ataşehir Gece Kurye🥇Batı Ataşehir Kurumsal Kurye
Batı Ataşehir Kurye

Batı Ataşehir Kurye HizmetleriPin
Batı Ataşehir Kurye Hizmetleri

Batı Ataşehir Kurye Hizmetleri

Batı Ataşehir kurye hizmetlerinin artan kullanımı nedeniyle çok sayıda eşyanın taşınması amacıyla işletmelerin faydalı içerikler üreterek toplumun ekonomik düzeyini artırması uygundur. Bursa Kurye sayede bir yandan Batı Ataşehir de ki firmalar ile Ataşehir moto kurye müşterileri arasındaki etkileşimin kalitesi artırılırken diğer yandan kötüye kullanım ve yasaklı ürün gönderme olasılığı büyük ölçüde azaltılır.

Batı Ataşehir kurye hizmetleri yasaklanmış öğeler listesi:

 • Kanunen yasak olan mallar,
 • Silahlar ve mühimmat,
 • Kumar aletleri ve alkollü içkiler,
 • İlaçlar,
 • Ülkenin resmi dinine, kamu düzenine, genel ahlaka aykırı dergi, gazete, resim, işaret ve her türlü yazı, gizleme ve yerleştirme,
 • Radyo alıcıları ve telekomünikasyon cihazları, müzik aletleri, kitaplar, yayınlar, filmler ve teypler, bilgisayar cihazları ve bunların parçaları, bitki ve bitki tohumları gibi bazı cihazların gümrük işlemleri için resmi makamlardan izin alınması gerekir.
 • El yapımı halıların posta yoluyla her boyutta gönderilmesi veya ihraç edilmesi yasaktır.
 • Antika, orijinal sanat eseri, el yazması, her türlü madeni para ve değerli taşların gönderilmesi yasaktır.
 • İlaç ve gıda gibi stratejik malların gönderilmesine izin verilmez

Batı Ataşehir kurye teslimatınızla ilgili bir sorun çıkarsa veya siparişinizde değişiklik yapmanız gerekirse, kargo takip sayfasındaki ”İstanbul Kurye Yönetimi” bölümündeki araçları kullanın

Batı Ataşehir Kurye Hizmetleri
Batı Ataşehir KuryePin
Batı Ataşehir Kurye

Batı Ataşehir Moto Kurye

Genel olarak Batı Ataşehir moto kurye hizmetleriyle ile sıvı gönderilmesi yasaktır. Bunun başlıca sebebi sıvı camın kırılması sonucu meydana gelebilecek kazaların ve Ferhatpaşa Kurye göndericinin sıkıntıya düşmesinin önüne geçilmesidir. 

ilginizi çekebilir>  Ataşehir Kurye Fiyat

Batı Ataşehir moto kurye hizmetleriyle taşınması uygun olmayanlara örneklerler:

 • Hayvanlar Hayvanlar ve canlılar da motorlu kurye ile taşınamayan posta yasakları arasındadır. Bunun için kesin bir kanun bulunmamakta ve Esatpaşa Kurye lojistik firmaları tarafından sadece yazılı olmayan bir kanun olarak görülmektedir. Ne yazık ki köpekler, kediler ve diğer sevimli evcil hayvanlar da yasak posta gönderilerinin bir parçasıdır. gıda maddesi.
 • Gıda maddeleri ise bu listenin en zararsız kısmı ve ne yazık ki kamu Ankara Kurye lojistik firmaları ile gönderilemiyor. Bu malzemeler saklama koşullarına duyarlı olduklarından ve ayrıştırılmadan önce belirli bir süre bekletilip Kayışdağı Kurye teslim edildiğinden bozulma olasılığı daha yüksektir. Özellikle proteinler, belirli bir sıcaklıkta saklanması gereken meyve ve sebzeler. Gıdaların bozulması moto kuryelere teslim edilmesini engeller.
 • Ağır ve Büyük Koliler Batı Ataşehir veya İstanbul içinde teslim edilecek paketlerin kabul edilebilir ebat ve ebatlarda olması gerekmektedir. Kabul edilebilir boyutlar, motorlu bir kurye kutusuna sığan boyutlardır. Küçükbakkalköy Kuryelerin kutusu genellikle kübiktir ve her bir tarafı maksimum 45 cm olan paketlere uyacaktır. Her Batı Ataşehir de ki kurye paketi için kabul edilebilir maksimum ağırlık 25 kg’dır.
 • Değerli eşyalar Yasaklanan posta malları arasında çok pahalı mallar da var. Cep telefonu, dizüstü bilgisayar gibi pahalı olan diğer dijital ürünler, posta servisi veya İçerenköy Kurye ile gönderilemez.

Batı Ataşehir moto kurye çözümleri turşu ve likör gibi sıvıların sızıntıları moto kurye dağıtım sisteminde hoş olmayan etkilere neden olabilir ve bu nedenle kesinlikle izin verilmez. İletişim için: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Batı Ataşehir Hızlı KuryePin
Batı Ataşehir Hızlı Kurye

Batı Ataşehir Kurye Hizmeti Sunulan Sektörler

Kapsamlı Batı Ataşehir kurye deneyimine sahip profesyonellerden oluşan bir Beşiktaş Kurye ekipleri, kurye talebinizi kişiselleştirilmiş bir şekilde Yalova Kurye ele alacaktır. Hem moto kurye müşteri hizmetleri hem de kargoların taşınması konusunda yüksek nitelikli Batı Ataşehir kuryelerinden oluşan bir ekibimiz var.

Batı Ataşehir kurye hizmeti sunulan sektörler:

Hizmet SunulanKurye Sektörleri
Tekstilİnşaat
OyunFinans
E-TicaretTeknoloji
GiyimEğitim
ModaOtomotiv
Hediyelik EşyaSanayi
Özel HizmetlerYedek Parça
UlaşımBaskı ve Matbaa
Batı Ataşehir Kurye Hizmeti Sunulan Sektörler

Teslim alma Batı Ataşehir hızlı kurye sürücülerinizi biliyorsanız, ekspres kargolarınız yeni biri tarafından alındığında endişelenmeyin. Bu cihazlar, değerli olmaları nedeniyle sigortaya ihtiyaç duyarlar ve bu tür malları sigortalamak pek çok sorunu beraberinde getirdiğinden, yalnızca birkaç moto kurye şirketi bunların sorumluluğunu üstlenmeye isteklidir.

ilginizi çekebilir>  Masko Kurye

Batı Ataşehir Kurye ÇözümleriPin
Batı Ataşehir Kurye Çözümleri

Batı Ataşehir Kurye Yasaklamış Öğeler

Bu yasaklanmış öğeler listesi, bazılarında çalıştığımız Batı Ataşehir kurye veya kargo şirketine bağlı olarak biraz değişiklik gösterse de genel olarak gönderilemeyen şeyler Esenyurt Kurye şunlardır:

 • Tehlikeleri nedeniyle yasaklanan maddeler:
  • Cephane,
  • Havai fişek,
  • Zehirli atık,
 • Değerlerinin yüksek olması nedeniyle yasaklanan ürünler:
  • Hava durumu,
  • Külçeler,
  • Kıymetli ve yarı kıymetli taşlar,
  • Banka ekstreleri, çekler ve nakit (madeni paralar hariç),
 • Trafikteki katı düzenlemesi nedeniyle yasak olan maddeler:
  • İnsan kalıntıları,
  • Canlı hayvanlar,
  • Hayvan parçaları ve ödüller,
  • Deriler,
 • Yasadışı nitelikleri nedeniyle yasaklanan öğeler:
  • Pornografi,
  • Narkotik,
  • Diğer yasa dışı öğeleri,

Batı Ataşehir ve Ataşehir bölgesinin çapında günlük olarak var olan moto kurye gönderilerinin sıklığı nedeniyle, sürekli olarak bir yerden başka bir yere seyahat eden milyonlarca kargo var. Batı Ataşehir kuryeleri, bir pakette gönderilemeyen şeyler yalnızca en bariz veya Kocaeli Kurye yasa dışı şeylermiş gibi görünebilir, ancak gerçek şu ki, Maltepe Kurye akla bu kadar kolay gelmeyecek, kuryelerin taşınması yasak olan bir dizi ürün var..


Batı Ataşehir Hızlı Kurye

Batı Ataşehir hızlı kurye teslimatları ve Ekspres saat 12:00’den önce rezervasyon yaptığınızda size aynı gün teslim alma seçeneği sunar ve diğer Yenisahra Kurye paketlerde olduğu gibi gelecek günler için teslim alma rezervasyonu da yapabilirsiniz.

Hızlı kurye gönderilerinizi teslim almak üzere dışarı çıkardığınızda, Batı Ataşehir hızlı kurye paketlerinizi diğer kurye gönderilerinizden ayrı tutun.

 1. Hızlı kurye teslimat hızı İster şehir geneline ister ülke geneline gönderiyor olun, Batı Ataşehir de ki kurye paketiniz alındıktan sonra 2 günde teslim alırsınız.
 2. Teslimat alanları Batı Ataşehir hızlı kurye, uzak banliyöler dahil (denizaşırı değil) İstanbul ve Türkiye içinde teslimat yapabilir.
 3. Teslimat talimatları Batı Ataşehir hızlı kurye paketlerinin tümü varsayılan olarak Ayrılma Yetkisi ile gönderilir. Teslimatta İmza mevcut değil. Moto kurye sürücüleri, “Resepsiyona gidin” gibi normal teslimat talimatlarını uygulamaya devam edecektir.

Batı Ataşehir hızlı kurye paketleri farklı sürücüler tarafından teslim alınır, bu nedenle bunların ayrı tutulması karıştırılmalarını önler. Batı Ataşehir kurye paketleri kurye sürücüsü tarafından alınacaktır. Hızlı Yedpa Kurye teslimatları için açık adres teslim alınmasının bir listesini burada bulabilirsiniz.

Batı Ataşehir KuryeHızlı, acil ve ekonomik kurye teslimatları.
Batı Ataşehir VIP KuryeDeğerli ürünleriniz için sigortalı taşımacılık.
Batı Ataşehir Gece Kurye7/24 Batı Ataşehir de kurye hizmeti.
Batı Ataşehir Ekonomik Kurye FiyatEn ekonomik moto kurye fiyat garantisi.
Batı Ataşehir Kurye


Batı Ataşehir Moto Kurye FiyatıPin
Batı Ataşehir Moto Kurye Fiyatı

Batı Ataşehir Express Kurye

Batı Ataşehir Express kurye, ekspres teslimat seçeneğimizdir. Batı Ataşehir kurye ile aynıdır, ancak daha hızlıdır. Batı Ataşehir Express kurye paketler için etiketler ve paket alımlar hakkında bilinmesi gereken birkaç önemli nokta vardır.

ilginizi çekebilir>  Ataşehir kurye iş ilanları

Batı Ataşehir Express kurye teslimat rezervasyonu Express gönderilebilen bir paket oluşturduğunuzda, kurye paketinizi nasıl göndermek istiyorsunuz? .

Batı Ataşehir Express kurye paketiniz bu üç kriteri de karşıladığında seçeneğini göreceksiniz:

 • Koli boyutunuz 5kg ve 20L’ye kadar.
 • Express kurye paketiniz teslim alınmak üzere rezerve ediliyor (Moto kurye paketleri teslim alınamıyor).
 • Paketiniz Batı Ataşehir ve İstanbul, Türkiye içinde teslim ediliyor.
Kurye servis yeriÜcretsiz AlımÜcretsiz PaketlemeÜcretsiz KutuOnline Takip
Batı AtaşehirEvetEvetEvetEvet
MaskoEvetEvetEvetEvet
YenisahraEvetEvetEvetEvet
YedpaEvetEvetEvetEvet
KüçükbakkalköyEvetEvetEvetEvet
İçerenköyEvetEvetEvetEvet
KayışdağıEvetEvetEvetEvet
EsatpaşaEvetEvetEvetEvet
FerhatpaşaEvetEvetEvetEvet
Ataşehir Kurye Alanları

Express Kurye Nedir?

Batı Ataşehir Express kurye paketlerinin maliyetini görmek için kurye fiyatlandırma sayfamıza göz atın. Fiyat garantimizi Batı Ataşehir Express kurye de kapsayacak şekilde genişlettik. Normal Express kurye firmaların dan daha ucuz, garantili!

 • Batı Ataşehir kurye teslim edilemezse ne olur? Kurye paketiniz ilk denemede teslim edilemezse, otomatik olarak yeniden teslim için planlanacaktır. Ve Batı Ataşehir kurye paketinizi varış noktasında bırakmak güvenli değilse, alıcı paketi en yakın ücretli geçiş noktasından alabilir.
 • Batı Ataşehir hızlı kurye paketlerimi bırakabilir miyim? Hayır, kurye paketleri yalnızca teslim alınabilir. Batı Ataşehir kurye paketlerinizi bırakmanız gerekirse başka bir teslimat hızı seçmeniz gerekir.
 • Batı Ataşehir kuryeleri yurt dışı paketler için kullanılabilir mi? Hayır, yalnızca yurt içi paketler Batı Ataşehir kurye için uygundur.
 • Batı Ataşehir kurye hizmeti daha mı ucuz? Kesinlikle öyle! Fiyat garantimizi Batı Ataşehir kuryelerini içerecek şekilde genişlettik.
 • Batı Ataşehir kurye API aracılığıyla kullanabilir miyim? Evet! Ataşehir kurye API aracılığıyla nasıl kullanılacağını açıklayan bir özelliğe genel bakış sayfamız var.
Batı AtaşehirPin
Batı Ataşehir

Batı Ataşehir Kurye S.S.S

Batı Ataşehir Kurye Hizmeti Nedir?

Batı Ataşehir kurye hizmeti için uygun bir kurye gönderi yöntemi seçin, elektronik bir gönderi formu doldurun ve kurye teslimatı için çevrimiçi ödeme yapın. Batı Ataşehir de ki kurye paketinizi göndermeye hazırlayın. Göndermek istediğiniz ürünleri bir karton kutuya koyun ve yapışkan bant ile sabitleyin.

Batı Ataşehir Kurye Türleri Nedir?

Batı Ataşehir, İstanbul ve Türkiye içindeki çoğu yere büyük, uzun veya ağır kargolarınızı gönderebilirsiniz. Batı Ataşehir de ki bölgenizde mevcut değilse (rota sınırlamaları nedeniyle), kurye sipariş formunda sizi bilgilendireceğiz.

Batı Ataşehir kurye teslimat fiyatı, seçilen nakliye yöntemine, teslimatın yapıldığı ülkeye ve ayrıca paketin ağırlığına ve boyutlarına bağlıdır. Kurye türlerinin ve hizmetin tam fiyatı, adresinde bulunan teslimat maliyeti hesaplayıcı kullanılarak bulunabilir.

Batı Ataşehir kurye paketlemesi nedir?

Kurye paketiniz de ki boş alanları buruşuk kağıt veya balonlu naylonla doldurun. Batı Ataşehir moto kurye paketinizi gönderin. Paketinizi seçilen bir hizmet noktasına veya koli dolabına götürün veya Batı Ataşehir kuryeyi bekleyin.

Siparişinizi onaylayan e-posta mesajında ​​​​aldığınız kurye teslimat talimatlarına dikkat edin. Belirli gönderi seçenekleri, bir gönderi etiketinin yazdırılmasını gerektirir. Batı Ataşehir kargonuzu gönderdikten canlı kurye takibi yapabilirsiniz.

Ataşehir, Ferhatopaşa Ataşehir, İstanbul 34000
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+905437486161

Kaynak:

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir