Hakkımızda

İster Ataşehir kurye hizmetleriyle ilgilenen bir şirket olun, ister bir paketin alıcısı olun, sorularınızın yanıtını burada bulabilirsiniz.

Ataşehir Motor Kurye
Güvenilir ve Sigortalı Teslimat

Ataşehir Güvenilir Kurye

Ataşehir kurye çözümleri, yurt içinde ve yurt dışında paketler ve paketler için kapsamlı moto kurye, nakliye teslimatı seçenekleri sunuyor. Ataşehir de ki lojistik kaynaklarımız ve Ataşehir kurye lojistik ağımız tarafından desteklenen ulusal demiryolu, karayolu ve deniz çok alternatifli taşımacılık hizmetlerimizi kullanıyoruz.

Ataşehir de ki kurye paketinizi veya yükünüzü Ataşehir ve İstanbul içinde veya dünyanın her yerine teslim edebiliriz. Ayrıca arabanızı hareket ettirebilir ve ev ve ofis içeriğinizin yerini değiştirebilir veya depolayabiliriz.

Neden Biz?

15 Yıldır En Çok Tercih Edilen

Ataşehir kurye hizmetleri İstanbul, Türkiye içinde ve dışında faaliyet gösteren müşterilere eksiksiz bir uçtan uca moto kurye, nakliye ve teslimat hizmetleri sunar. Güvenilir ve ekonomik kurye teslimatları ve kapsamlı kurye lojistik yönetim çözümleri.

Ekonomik Fiyat

En ekonomik Ataşehir kurye fiyat garantisi sunuyoruz.

7/24 Teslimat

7 gün 24 saat iletişim kanallarımız dan kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Güvenli ve Güvenilir

15 yıldır en çok tercih edilen, kurye endüstri ana sağlayıcısı.

15+

Yıllık Deneyim
Ataşehir Profesyonel Kurye
Profesyonel ve Güvenilir

Ataşehir Moto Kurye Teslimatı

Ataşehir, İstanbul ve Türkiye bölgesini kapsayan kurye lojistik ağ ile Ataşehir de ki diğer tüm kurye şirketlerinden daha fazla yere teslimat yapıyoruz.

Ataşehir moto kurye hizmetimiz çantalarınızı, kolilerinizi, kızaklarınızı veya paletlerinizi gitmeleri gereken yere hızlı bir şekilde ulaştıracak özel çözümler sunar. Ataşehir de ki kurye yükünüzü takip ediyoruz ve ürünleriniz güvenli bir şekilde teslim edilene kadar sizi güncel tutuyoruz.

Ataşehir Kurye Hakkında

En İyi Ataşehir Kurye Hizmeti

Ataşehir ve İstanbul’un en büyük markalarından bazıları ve yüzlerce küçük işletme de Ataşehir moto kurye ile çalışmayı tercih ediyor.

99%

Kesintisiz Hizmet

750k+

Tamamlanan teslimat

1k+

Aktif Kurye Personeli

15+

Yıllık Tecrübe